1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Творити добро завжди!

12 лютого 2014р. в ПАТ «Київпроект» відбувся другий благодійний концерт під патронатом народної артистки України Оксани Білозір «За крок до любові». У концерті взяли участь народні артисти України Оксана Білозір, Надія Шестак, Леонід Сандуленко, Олег Марцинківський, заслужені артисти України Жана Боднарук та Наталія Шелепницька.
Метою заходу було привернути увагу широкої громадськості до проблеми місця «особливих» дітей в житті нашого суспільства та допомогти в реалізації освітніх і психологічних програм для них, а також зібрати кошти на підтримку дітей з синдромом Дауна, аутизмом, затримкою психічного розвитку та вадами мови. Ми прагнули ознайомити громадськість з педагогічними новаціями завдяки яким «особливі» діти навчаються разом зі звичайними в дитсадках та школах міста.
У концерті взяли участь наші вихованці - дошкільнята з синдромом Дауна, які показали етюди-мініатюри за мотивами віршів А. Барто з елементами каністерапії (собаколікування).
Також на сцені виступив народний аматорський театр «Паростки», молодим артистам якого – людям з особливостями розвитку – зал аплодував стоячи!
У якості гостей були запрошені керівники установ, державних інституцій, студентство ВИШів педагогічного та психологічного спрямування. Акція проходила за участі таких каналів телебачення, як «Інтер», «1+1», «112 канал» та інших ЗМІ.
Генеральним партнером заходу традиційно став АТ «Укрексімбанк».
Офіційним партнером – ТОВ «Сушия».
Ексклюзивними партнерами – компанія «ТАСС тревел» та ТОВ «Аттика стиль».
Також партнерами заходу стали: «Служба єдиної правової допомоги 3222», ПАТ «Київпроект», ПАТ «Київенерго», Корпорація «Оболонь», ТОВ «Фінпорт Консей», Адвокатське агентство «Омега», Компанія «Роял Канін», Центр сучасної ветеринарії «Алденвет».
Захід проходив у переддень Святого Валентина. Тож, звичайно, відбулося і вручення подарунків від меценатів: КМБФ «Фудбенк», Благодійного фонду Сергія Радонєжського, Видавничого центру «12», Міжнародної освітньо-культурної асоціації та громадського діяча Наталії Юсупової.
Щиро дякуємо всім небайдужим організаціям, за допомогу та організацію у проведенні концерту.
Більш детально наші надбання можна побачити за посиланнями:

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/02/13/958772.html

http://www.ex.ua/76170852

http://www.ex.ua/edit_storage/232727735846

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор

Выбор языка