1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Відкриття корекційно-розвиваючого простору "Веселе подвір'я"

Кошти на першу чергу будівництва люб'язно надали сім'я Постоногових: тато Олексій і мама Марина, батьки чудової дівчинки Арини та наш постійний партнер-меценат пані Ала Брушнівська.

 

Корекційно-розвивальний простір – це нова форма корекційної роботи з особливими дітьми. Вона гармонійно поєднує у собі умови для задоволення основних потреб особистості дитини, яка розвивається.

«В здоровому тілі – здоровий дух», «Якщо дитина грається, вона розвивається» - ці постулати лягли в основу побудови концепції «Веселого подвір’я»:

 

Динаміка психічного розвитку, психологічне здоров ҆я залежить, в першу чергу, від соматичного здоров ҆я. Тому заняття на свіжому повітрі, в контакті з землею, водою, сонячними променями, деревами позитивно впливають на стан здоров ҆я дитини.

Місточки, драбинки, будинки, схованки – все це пробуджує уяву дитини та запускає внутрішній двигун – дитина стає активною. Розвивається загальна моторика, дрібна моторика, вестибулярний апарат, взаємодія півкуль головного мозку.

Ігрові зони «Квартирки для лісових звірів», «Лісова лікарня», «Лісовий магазин», «Лісова школа», «Будинок Баби -Яги» розвивають у дітей уяву, мову, мислення, пам ҆ять.

Діти отримують радість та задоволення, тобто позитивні емоції. А на фоні позитивних емоцій динаміка психічного розвитку відбувається набагато краще.

 

 

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор

Выбор языка