1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Центр розвитку дитини "Я+сім'я"

13.06.2016 до ДНЗ "Центр розвитку дитини "Я + сім'я" завітала телерадіокомпанія "Ера", щоб познайомитися з нами ближче, а, точніше, з діяльністю нашої структури. Гості зустрілися з психологами Центру, взяли інтерв'ю у батьків вихованців, провели зйомку корекційного заняття в групі дітей з синдромом Дауна, заняття з каністерапії та заняття за методикою "Нумікон". Всі залишилися задоволені, і, як результат спільної роботи - чудовий відеоролик!)

 


Науково-практична конференція з інклюзивної освіти

2 червня 2016 року в Київському міському Будинку вчителя відбулася міська науково-практична конференція «Освіта дітей з особливими освітніми потребами у місті Києві: основні досягнення та виклики». Організатором даного заходу виступив науково-методичний центр інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, який запросив до участі освітян, представників громадськості, батьків дітей з особливими потребами з Києва та інших міст України. Зокрема, наш ДНЗ «Центр розвитку дитини «Я + сім’я» також взяв участь у даному заході в особі директора Петренка Ю.В. та методиста Чечко Т.М.

 

Читать далее...


За крок до любові

19 травня 2016 року, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, в актовій залі  Київського університету ім. Бориса Грінченка відбувся благодійний концерт «За крок до любові», учасниками якого стали фахівці ДНЗ «Центр розвитку дитини «Я+сім’я»,  вихованці – діти з «особливими» потребами та їх батьки. На захід завітали також працівники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та інші гості – представники різних недержавних інституцій.

 

Читать далее...


Наукова цукерня

16 травня 2016 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках Фестивалю науки працювала «Наукова цукерня». У заході взяли участь викладачі та студенти університету, а також педагоги-практики освітніх закладів м. Києва.

 

Читать далее...


Звіт Зорецвіт

27 квітня 2016 року на Оболоні, у Київському університеті імені  Бориса Грінченка відбувся фестиваль «Дитячий зорецвіт Оболоні»! У заході взяли участь педагоги дошкільних навчальних закладів, маленькі вихованці та їх батьки. Завітали також на свято працівники управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Читать далее...


Страница 3 из 8

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор