1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Науково-практична конференція з інклюзивної освіти

2 червня 2016 року в Київському міському Будинку вчителя відбулася міська науково-практична конференція «Освіта дітей з особливими освітніми потребами у місті Києві: основні досягнення та виклики». Організатором даного заходу виступив науково-методичний центр інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, який запросив до участі освітян, представників громадськості, батьків дітей з особливими потребами з Києва та інших міст України. Зокрема, наш ДНЗ «Центр розвитку дитини «Я + сім’я» також взяв участь у даному заході в особі директора Петренка Ю.В. та методиста Чечко Т.М.

 

Метою конференції стало узагальнення результатів впровадження інклюзивної освіти у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах у 2015-2016 навчальному році, побудова пріоритетів розвитку на наступний рік, ознайомлення з міжнародними практиками у цьому питанні.

В програмі конференції учасники заслухали виступи фахівців інклюзивних навчальних закладів міста Київ, Львів, Біла Церква, Нікополь, Полтава стосовно питань освіти дітей з особливими потребами, ознайомилися з вітчизняними практиками впровадження інклюзивної освіти, розглянули питання інтегрованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами, отримали інформацію про нові тенденції діяльності міської та районних психолого-медико-педагогічних консультацій (ПМПК) тощо.

Надзвичайно цікавим став виступ запрошеного гостя з Іспанії Хосе Муньоса – представника організації TANU, директора та координатор з питань освіти ЕAP В45 Каталонії, керівника групи педагогів – психологів. Хосе Муньос представив досвід впровадження інклюзивної освіти в Іспанії, а також презентував грантову програму, що надає можливість педагогам-практикам пройти навчання в його країні.

Після подібних заходів приходить усвідомлення, що ти не один в цій великій справі, що великий будинок складається з тисячі маленьких цеглин, що спільними зусиллями ми можемо творити долі, адже разом ми – сила!

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор

Выбор языка