1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новий 2017 рік

 

Вихованці Центру розвитку дитини  «Я+сім’я» разом з батьками зустріли Новий 2017 рік  навколо новорічної ялинки і залюбки поринули у справжню зимову казку.  З гарним настроєм та усмішками на обличчях дітей та гостей новорічне свято пройшло в теплій, домашній атмосфері.

Наші діти разом з педагогами центру підготували дві вистави: «Теремок» та «Колосок», де проявили себе справжніми акторами. Малеча із задоволенням водила хороводи навколо ялинки, грала в сніжки з гостями  свята, співала пісні Дідові Морозові та Снігуроньці, а казкові герої, у свою чергу,  обдаровували дітей чарівними подарунками. Ми щиро вдячні  спонсорам, які потурбувалися про те,  щоб мішок Діда Мороза був наповнений подарунками, зокрема Ігорю Кононенку, Ігорю Котвіцькому, Михайлу Столару, Олександру Деркачу, Олексію Давиденку, Олександру Павловському, Анні Левін, Дмитру Нікіфорову, Миколі Скорику, Надії Сторчевій та багатьом небайдужим людям, яких об’єднала спільна справа – дарувати тепло та турботу.

Також приємним сюрпризом стали іменні подарунки для кожної дитини, які підготували представники компанії ControlPay на чолі з Вітою Яхван. А співробітники Фонду «Монсанто Україна», окрім солодких подарунків, допомогли із закупкою необхідного дидактичного матеріалу для кожної групи. Щира увага цих людей зігріла теплом як дітей, так і батьків, педагогів, кожного, хто долучається до цієї важливої справи

 

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор

Выбор языка