1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Звіт Зорецвіт

27 квітня 2016 року на Оболоні, у Київському університеті імені  Бориса Грінченка відбувся фестиваль «Дитячий зорецвіт Оболоні»! У заході взяли участь педагоги дошкільних навчальних закладів, маленькі вихованці та їх батьки. Завітали також на свято працівники управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Окрім чудового концерту «Дитячий зорецвіт Оболоні», де були представлені кращі творчі номери вихованців ДНЗ, у рамках Фестивалю відбулася виставка «Від творчого вихователя - до творчої дитини». В рамках останньої була проведена велика кількість майстер-класів для дітей, батьків та студентів, які завітали на захід. У виставці взяли участь 72 дошкільні начальні заклади Оболонського району.

 

Для нашого закладу – «Центру розвитку дитини «Я + сімя» - це була перша офіційна участь у районному заході в новому статусі. Звісно, ми готувалися серйозно і заздалегідь. Фахівцями Центру були підготовлені демонстраційні папки, а саме: «Центр розвитку дитини: структура, форми та методи роботи», «Особливості логопедичної роботи з дітьми». Також була представлена відео-презентація про діяльність Центру розвитку дитини і його співпрацю як з державними, так і недержавними інституціями. Учасники від Центру стали директор Петренко Ю.В., методист Чечко Т.М., логопеди Місюня А.В та Буйний В.В.

 


Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор

Выбор языка