1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

За крок до любові

 

19 травня 2016 року, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, в актовій залі  Київського університету ім. Бориса Грінченка відбувся благодійний концерт «За крок до любові», учасниками якого стали фахівці ДНЗ «Центр розвитку дитини «Я+сім’я»,  вихованці – діти з «особливими» потребами та їх батьки. На захід завітали також працівники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та інші гості – представники різних недержавних інституцій.

Метою заходу було прагнення привернути увагу широкої громадськості до проблеми місця «особливих» дітей в соціумі, до явища сприйняття таких людей у нашому суспільстві та визнання їх права рівноправності з іншими.

Святковий захід відбувся з нагоди відкриття та початку функціонування Центру розвитку дитини «Я+сім’я», вихованці якого і розпочали програму, а саме: виступу корекційного театру, де діти на сцені показали всім відомі казки «Колосок» і «Три поросятка». Творчість малечі та самовідданість справі педагогів заворожувала глядачів! Супроводжували виступ каністерапевти - собаки породи лабрадор-ретривер Ліна та Мішута.

Серед запрошених гостей був «Театр простодушних» під керівництвом Віталія Люботи, актори якого – дорослі люди з особливостями психофізичного розвитку представили спектакль «Муха Цокотуха».

Крім концертної частини, не менш важливою складовою заходу було вручення подяк всім друзям-партнерам Центру розвитку дитини «Я + сім’я» за посильний внесок в розвиток нашої структури та допомогу у підготовці заходу.

Приємним був момент вручення подарунків від меценатів. Всі учасники заходу отримали набори для творчості, книги та солодку воду.

Загалом, у благодійному концерті взяли участь:

- представники департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва;

- представники науково-методичного центру інклюзивної освіти;

- керівники управління освіти Оболонського району;

- наші партнери-спонсори, зокрема Укрексімбанк, який багато років фінансує зарплатні програми Центру з каністерапії;

- викладачі та студенти НПУ ім. М. Драгоманова, Київського університету ім. Б. Грінченка, НМУ ім. О. Богомольця;

- діти з особливими потребами – вихованці ГО «В дитячих долонях» та їх батьки;

- «Театр простодушних» під керівництвом Віталія Люботи;

- педагоги інклюзивних груп ДНЗ Оболонського району, вихованці та батьки.

 

З найкращими побажаннями один одному всі попрощалися до наступного року!)

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор

Выбор языка