1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

У серпні відбулося осв'ячення приміщень груп ГО "В дитячих долонях"

 

30 серпня з благословення єпископа Вишгородського Агапіта, намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, насельник обителі ієромонах Фотій звершив чин освячення відремонтованих приміщень для виховання та психологічної корекції дітей, що народилися з синдромом Дауна, аутизмом, вадами мови та іншими особливостями розвитку.

По закінченні освячення ієромонах Фотій передав дітям подарунки і звернувся до працівників садочку з словами подяки за віддану важку працю, адже такі хлопчики і дівчатка є надто чутливими, вразливими та відкритими навколишньому світу, а тому потребують особливого догляду та уваги.

Ми щиро вдячні нашим духовним наставникам зі Свято-Михайлівського Золотоверхого Монастиря (Українська Православна Церква Київського Патріархату), які не вперше відвідують наших діток. Святе слово, звернене до них та до вихователів, наповнило дитячі серця і душі дорослих божою благодаттю. Цей візит став символом прагнення нести добро, любов і людяність у душі ближніх та уособленням значущості кожної людини незалежно від її особливостей.

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор

Выбор языка