1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Приглашаем всех на выставку наших картин.

 

26 червня о 12 годині дня в приміщені фойє Оболонської РДА відбулося відкриття виставки картин благодійної акції "За крок до любові" організований Оболонською РДА, РА "АРТ-Дизайн" та ГО "В дитячих долонях".
На відкритті виставки, котра покликана привернути увагу громадськості до того, що діти з певними психічними особливостями нічим не відрізняються від інших дітей, слово мали голова Оболонської РДА Антонов В. І., заступник голови РДА Совенко П.О., представники управління освіти Оболонського району, представники "Київенерго ", голова громадської організації «В дитячих долонях», голова спілки художників України, котрі саме і представили на виставку, 46 робіт від 15 художників, співробітники рекламної агенції "АРТ-Дизайн" та фітнес-центру «Акваріум», партнери, опікуни та благодійники.
На виставці були присутні знані та авторитетні особистості: громадський діяч Наталія Вітвіцька, оперна співачка Ольга Слєпньова, та багато інших цікавих гостей.
Керівник Центра, що опікується проблемами дітей з синдромом Дауна, затримкою психічного розвитку, вадами мови та аутизмом Кукса В.А. сказала теплі слова партнерам та друзям громадської організації та тим, хто допоміг організувати виставку картин і дати добрий початок акції. Відкриття виставки відбулося у вільній, дружній атмосфері. Було хвилювання, були сентименти, але дитяча гамірна компанія котра приїхала з батьками, просто надала інший акцент відкриттю виставки і вона пройшла весело та привітно.
Організатори акції "За крок до любові" висловлюють подяку партнерам , всім тим, хто в такий нелегкий час поділився своїм теплом і добром - фірмі "Азур" за надані фарби, мистеіцькому магазину "Монаві", магазину художнього мистецтва "Арт-трибут", Оболонській РДА за перевезення сімей з дітьми та надання приміщення. Усім митцям художникам за згоду проведення виставки і надання своїх робфіт та за те що прийняли участь в пленері-акції "За крок до любові".
Зараз виставка переїхала до Солом'янської РДА і пробуде там до 12 жовтня. 
Вхід вільний.
Будемо раді Вас бачити.

 

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор

Выбор языка