1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новий 2017 рік

Вихованці Центру розвитку дитини  «Я+сім’я» разом з батьками зустріли Новий 2017 рік  навколо новорічної ялинки і залюбки поринули у справжню зимову казку.  З гарним настроєм та усмішками на обличчях дітей та гостей новорічне свято пройшло в теплій, домашній атмосфері.

 

Читать далее...


ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

На вимогу депутатів Київської міської ради КМДА публікуємо звіт про діяльність нашої організації за останній рік за наданою формою: СКАЧАТЬ


Сімейне свято


Дорогие друзья!

С 2014 года усилиями специалистов нашей организации создана постоянно действующая выставка-продажа картин художников Украины. Все собранные средства идут в помощь и поддержку детей с особыми образовательными потребностями.
ЛЮДИ!
СПАСИБО ВАМ
за понимание, участие и любовь!!!

Центр розвитку дитини "Я+сім'я"

13.06.2016 до ДНЗ "Центр розвитку дитини "Я + сім'я" завітала телерадіокомпанія "Ера", щоб познайомитися з нами ближче, а, точніше, з діяльністю нашої структури. Гості зустрілися з психологами Центру, взяли інтерв'ю у батьків вихованців, провели зйомку корекційного заняття в групі дітей з синдромом Дауна, заняття з каністерапії та заняття за методикою "Нумікон". Всі залишилися задоволені, і, як результат спільної роботи - чудовий відеоролик!)

 


Страница 2 из 8

Наш главный партнер


Наши партнеры

 

Vladimir Dozhid-1

Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Медиа спонсор